FB Twitter Instagram Vimeo Medium

MÜŞTERİ ALDIK BİR TANE, AJANSA GELDİK BİN TANE

Fuar organizasyonu denince akla gelen, alanının en büyüğü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nin sosyal medyadaki varlıklarına değer katmak için yola çıktık. Bir nevi hedef kitle, güçlü marka, etkileşim potansiyeli yani gereken her şey vardı, bize sadece doğru adımları atmak kalmıştı.

KATLANARAK ARTAN TAKİP

Teslim aldığımızda henüz üç haneli rakamlarda olan TÜYAP Facebook sayfasının takipçi sayısını bir yıl bile geçmeden 36.500’lere dayandırdık. Düzenli içerik paylaşımı, müşteri ilişkileri yönetimi ve projelerimiz ile hayat bulan sosyal medya iletişim stratejilerimizi uygulamaya koyulduk.

BİR BAKTIK 6 FUAR MÜŞTERİMİZ OLMUŞ

TÜYAP’ın yanı sıra Spor & Aktif Yaşam Fuarı, Avrasya Bisiklet Fuarı, Boat İstanbul Fuarı, İSMOB, MAKTEK ve İstanbul Autoshow fuarlarının da sosyal medya yönetimini üstlendik. Artık nedenini siz düşünün TÜYAP İstanbul’un hemen yanı başındaki oteli TÜYAP Palas’ın sosyal medya iletişiminin de 3 yıldır bize emanet olduğunu söylemeden geçmeyelim.

RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ

Sosyal medyanın iş sonuçlarına etkisini merak edenler varsa, hemen örnek verelim. Mesela ziyaretçiler tarafından doldurulan anket sonuçlarına göre Spor & Aktif Yaşam Fuarı’na gelen ziyaretçilerin % 42’si Sosyal Medya üzerinden duyup fuara gelme kararı aldığını belirtmiş. İşte size başarı kriteri.