FB Twitter Instagram Vimeo Medium

BİREYSEL EMEKLİLİĞİN
EN GENÇ MARKASI FİBAEMEKLİLİK

www.fibaemeklilik.com.tr

EN GENÇ BES'Çİ

Fiba Grubu’nun en genç markası Fibaemeklilik için çok kısa sürede www.fibaemeklilik.com.tr web sitesini hayata geçirdik. Brief’imizde; sektöre yenilik katacak, sıkıcılıktan uzak, genç, dinamik, esnek ve özgür hareket edebilen yeni nesil sigortacılık anlayışının uygulanacağı bir konsept yaratımı vardı. Web sitesi brief’ine uygun canlı, kendi içinde ince detayları barındıran, sıkıcı denilebilecek sigortacılık konusuna farklı bir bakış açısı getirdik.

ÜRÜNLERE ÖZEL KARAKTERLER

Ürün isimleri de dahil olmak üzere web sitesi içerikleri tarafımızdan hazırlandı. Fibaemeklilik ürünleri için özel karakter ve illüstrasyonlar hazırlandı.

YENİLİKÇİ YAKLAŞIM ÖDÜL GETİRİR...

Fibaemeklilik web sitesi 2013 yılında uluslararası düzenlenen Interactive Media Awards (IMA) sigortacılık kategorisinde ‘Outstanding Achievement’ ödülüne layık görüldü.

GENÇ MARKA... ELBETTE Kİ SOSYAL!

Sosyal medya kampanyaları, ödüllü yarışmalar ve ürünlerimize uygun çeşitli kurgular aracılığıyla Fibaemeklilik’i hedef kitlesi ile buluşturduk.

PEMBE KURDELE

Fibaemeklilik’in Marks & Spencer ile hayata geçirdiği kadın kanserlerine karşı teminat içeren Pembe Kurdele Paketi, söz konusu hastalıkların tedavi süreci ve sonrasında finansal destek sağlıyor. Bu anlamlı proje için pembekurdele.com.tr web sitesini hayata geçirdik.

PEMBE KURDELE HAREKETİ DEVAM EDİYOR

Meme Kanseri Farkındalık Haftası gündemi paralelinde, Ekim 2014’te Pembe Kurdele Hareketi’ni başlattık. Instagram üzerinde yürüttüğümüz kampanyada, ayna karşısında çekilmiş fotoğrafları tespit ediyoruz. Bu fotoğraflara pembe kurdele ekliyor, fotoğraftaki aynayı pembe hale getiriyor ve "Her ay bir kez ayna karşısında #özmuayene yap, meme kanseri riskini fark et’’ sloganı ile kendi hesabımızdan paylaşıyoruz.

Farkındalık yayıyor, bol bol destek topluyoruz! Daha fazla bilgi almak isteyenleri, özmuayenenin nasıl yapılacağını anlatan, pembekurdele.com.tr’daki sayfaya yönlendiriyoruz. 

Desteklerinizi http://instagram.com/pembekurdeletr'ye bekliyoruz. 


BASILI İŞLER DE BİZDE!

Fibaemeklilik markamızın tüm basılı işleri tarafımızdan tasarlanmakta ve üretilmekte.

fiba-emeklilik

Gri ekibiyle şirketi kurduğumuz günlerde tanıştık. Yasal süreçlerin işlediği bu süreçte 1 ay gibi kısa bir sürede içerik, tasarım, yazılıma kadar her şeyi eksiksiz tamamladılar. Bu yakaladığımız uyumu sosyal medyada ve tüm basılı işlerimizde sürdürüyoruz.

ÖMER MERT

Fiba Emeklilik ve Hayat Genel Müdürü